X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
دوشنبه 2 آبان 1390 @ 09:50

حضور در آگهی تبلیغاتی با چشم ورم کرده !

http://www.pic.iran-forum.ir/images/5zvyk4fmmd2ic1t69cb0.jpg


 
چندی پیش خبری منتشر شد که شاید در نگاه اول چندان نباید جلب توجه می کرد اما عکسی که همراه آن در صفحه اول روزنامه های انگلیسی به چاپ رسیده بود سبب شد تا قربانی این سرقت شهرتی جهانی پیدا کند.

برنی اکلستون مدیر مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک در جهان که دارایی او بیش از دو میلیون پوند تخمین زده می شود در بیرون دفتر کارش در منطقه بریج نایت در مرکز لندن مورد حمله چهار مرد قرار گرفت و ساعت همراه او با ارزش بیش از دویست هزار دلار در کنار سایر اموال شخصی او به سرقت رفت. اما آقای اکلستون هشتاد ساله که شم اقتصادی و رسانه ای قوی دارد حتی پس از این حادثه ناگوار و در حالیکه چهره ای کج وکوله و چشمی متورم داشت با مدیر شرکت ساعت سازی هابلوت - شرکت رسمی سازنده ساعتهای مسابقات فرمول یک تماس گرفت و به آنها پیشنهاد داد تا از چهره به هم ریخته او برای یک آگهی تبلیغاتی استفاده کنند.


او درباره این حادثه گفت :" من به آنها زنگ زدم و پیشنهاد یک تبلیغ متفاوت را دادم. من می توانم درک کنم کسانی که اموالم را سرقت کردند فقیر بودند و برای کریسمس برنامه ریزی کرده بودند اما کاری که آنها با صورت من کردند ضرورتی نداشت.

حالا شرکت مذکور این آگهی را با گنجاندن تصویر اکلستون درکنار این جمله که "ببینید مردم برای هابلوت چه می کنند" در روزنامه ها به چاپ رسانده است و ساعتی هم که در این تبلیغ دیده می شود همان ساعتی است که از اکلستون به سرقت رفت .این مدیر خستگی ناپذیر 48 ساعت پس از این حادثه به محل کارش بازگشت و کار عادی اش را ادامه داد.


منبع
www.7zero-fa.blogspot.comنظرات (3)
روشنک ||
دوشنبه 2 آبان 1390 ساعت 22:38
افرین چه اعتماد به نفسی!
امتیاز: 0 0
سارا ||
دوشنبه 2 آبان 1390 ساعت 22:45
ایووول مغز متفکر
امتیاز: 0 0
نازگل ||
چهارشنبه 4 آبان 1390 ساعت 10:24
آفرین..
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد