X
تبلیغات
رایتل
جمعه 20 خرداد 1390 @ 20:11

ده تولد جالب وعجیب در دنیا

روز تولد هر انسانی از روزهای مهم زندگی او به حساب می آید. و هر تولد می تواند گفتنی های بسیاری برای اطرافیان یک انسان داشته باشد. اگر این اتفاق به نحو شگفت آور هم رخ دهد گفتنی های آن روز را بیشتر خواهد کرد. با داستان 10 تولد جالب و  عجیب در دنیا آشنا خواهیم شد.


زنی که سه فرزند خود را در روزهای 10/10 /2010 و 9/9/2009 و 8/8/2008 به دنیا آورده است!خانواده میشیگان تولد فرزندان خود را که به ترتیب دختر بزرگشان در تاریخ 10.10.10 و سپس پسرشان در تاریخ 09.09.09 برگزار می کنند اما در عین ناباوری دختر و فرزند سوم آنان در تاریخ 08.08.08 به دنیا می آید. اتفاقی که در هر 50 میلیون نفر برای یک نفر ممکن است اتفاق بیافتد.


نوزادی که در ساعت 11:01  در تاریخ 01/11/2011 به دنیا آمده است!خانمی در مینستوتای آمریکا فرزندش را دقیقا در ساعت 11 و یک دقیقه روز سه شنبه در تاریخ 1/11/2011 به دنیا می آورد. تصاویر ضبط شده از لحظه تولد این نوزاد نیز این امر را تایید می کند که وی دقیقا در ساعت مورد اشاره به دنیا آمده است.


دو خواهر دو قلویی که در یک روز و در یک بیمارستان صاحب فرزند شده اند!
پنج عضو یک خانواده صاحب یک تاریخ تولد هستند!
در یک اتفاق عجیب و از روی شانس و یا یک برنامه تصادفی پنج نفر از اعضای یک خانواده در یک تاریخ به دنیا آمده اند. کوچکترین عضو این خانواده که هم اکنون میلا نام دارد در تاریخ 29 مارچ همچون سایر اعضای خانواده اش به دنیا آمده است.


زنی که خود برای به دنیا آوردن فرزندش به تنهایی اقدام به سزارین کرد!خانم اینس رامیز تنها زنی است که  شخصا اقدام به سزارین کرده و این کار را با موفقیت به پایان برده است. او که به علت فقر و دوری مسافت از اولین درمانگاه آن هم در گذر از راه های سخت العبور ، مجبور به این کار شده بود، در زیر تنها نور مهتاب شب و در شبی سخت این اتفاق را به صبح می رساند، و زمانی که کمک به وی می رسد او هوشیار در کنار نوزاد به دنیا آمده اش دراز کشیده بود


زنی که سه ساعت پس از تشخیص باردار بودن وی، فرزندش را به دنیا آورد!.در تمام طول بارداری  بلیندا ویت با مراجعه به بیمارستان محلی از ناراحتی و حال خود شکایت داشت، اما پزشکان بیماری او را یک ورم مزمن تشخیص داده بودند. تا شب به دنیا آمدن دختر کوچک سالم آن ها می رسد. در آن زمان هم پزشک تشخیص بارداری سه ماهه را می دهد. در حالی که سه ساعت پس از این تشخیص نوزاد سالم دختر به دنیا می آید. البته این امر برای بلیندا بسیار غیر منتظره و شوک آور بود.


دو قلو هایی که تنها به فاصله یک دقیقه از هم به دنیا آمده اند اما در سالی متفاوت!یک زوج جوان آمریکایی در آخرین دقایق تحویل سال 2010 میلادی صاحب فرزند پسر خود شدند. در حالی که در آغاز سال 2011 پسر دوم این زوج به دنیا آمد. ساعت 11:59 شب آخر سال مدیسون کارین به دنیا آمد و در ساعت 12 همان شب یعنی در ورود به سال 2011 آیدن اورت به دنبال برادرش پا به این دنیا گذاشت.


مادری که اول صاحب  یک فرزند ،سپس دوقلو و پس از آن سه قلو می شود!جالب تر از آنچه که به دنیا آوردن این فرزندان داشته است ، رعایت توالی این حادثه هست.


زوجی که دوبار صاحب  فرزندان دوقلو آن هم دوقلو های سیاه و سفید پوست شدند!فرزندان این زوج انگلیسی یک بار با وجود تفاوت در رنگ پوست و چشمانشان تعجب و شگفتی بسیاری را بر انگیخته بودند. اما به دنیا آمدن مجدد فرزندان دوقلوی آنان برای بار دوم تنها نکته متعجب کننده برای آنان نبود، که تکرار تفاوت نوزدان دوقلو به همان شکل در رنگ پوست و رنگ چشمان بیش از گذشته آنان را شگفت زده کرد.


مادری که فرزندی تقریبا در اندازه خود به دنیا آورد!استیسی هرالد که خود از بیماری کوتولگی رنج  می برد ، فرزندی سالم به دنیا آورد که چندان اندازه قدش با مادرش تفاوت نمی کند.نظرات (2)
سارا ||
جمعه 20 خرداد 1390 ساعت 22:14
خیلی جالب بود مرسی
امتیاز: 0 0
احسان ||
شنبه 21 خرداد 1390 ساعت 11:55
جالب بود ...
ولی یه مشکل توقسمت اول نوشتی فزرند اول 10.10.10 به دنیا اومده بعد فرزند دوم 9.9.2009 اینکه جابه جاست .....
چه طور ممکنه اولی سال 2010 و دومی 2009 و سوی 2008 باشه ....
!!!!!!!!!!!!!!!!
امتیاز: 0 0
پاسخ:
راست میگین
ممنون از توجه و نظرت
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد