X
تبلیغات
رایتل
جمعه 22 بهمن 1389 @ 20:22

کمک هیتلر در پیشرفت دنیا

هرجایی از هیتلر و ارتش نازی آلمان حرف زده میشه درمورد کشته شدن د شکنجه و ایجور حرفاست. اما باید بدونید هیتلر کمک زیادی به پیشرفت علم در دنیا کرد!!


در ادامه مطلب کارهای هیتلر رو ببینید......


دستاوردهای پیشرفته هیتلر


حفاظت از حیوانات


زمانی که حزب نازی آلمان به روی کار اومد علاوه بر مردم، به شدت به فکر حفاظت از حیوون ها هم بود!!!

در سال 1934 قانونی به تصویب رسید که مشخص میکرد در هر سال چند حیوان باید کشته میشد. همینطور در آلمان زمان های معینی برای شکار وجود داشت که مشهور بود به "فصل شکار"؛ در غیر این زمان ها کسی اجازه کشتن حیوانات رو نداشت!
همینطور که میبینید، طرحی که بیشتر از 70 سال پیش توسط هیتلر به اجرا در اومد امروزه کشورهای پیشرفته دنیا در حال اجراست!!


دستاوردهای پیشرفته هیتلر


پدر موشک های مدرن دنیا


مردی که موشک هایی رو ساخت که ما امروزه مدل های مختلف اونو در دنیا میبینیم شخصی هست به اسم "ورنر فون براون" یکی از دانشمندان ارتش آلمان و از افسران پلیس اس اس آلمان!

این مرد با طراحی موشک های خاص و فوق العاده خودش در دوران جنگ جهانی هم به آلمان کمک کرد و هم به آمریکا.


بعد از اینکه آمریکا این دانشمند رو دستگیر میکنه، ایشونو به آمریکا میبرن و در سازمان فضایی آمریکا - ناسا مشغول به کار میشه و بجای موشک جنگی، با طراحی های خودش کمک بسیار زیادی در تحول صنعت فضانوردی میکنه.


دستاوردهای پیشرفته هیتلر


برنامه های خیریه!


هیتلر بر اساس فلسفه "همه آلمانی ها باید یک زندگی خوب و استاندارد داشته باشند"، یکی از بزرگترین برنامه های خیریه ای در تاریخ جهان رو در آلمان اجرا کرد!!

در این طرح های خیریه ای، همه قشرهای مردم از بالاترین ژنرال نضامی تا مردم عادی همگی با هم به خیابون ها می اومدن و شروع به جمع کردن کمک های مالی برای افراد فقیر کشور آلمان میکردن. تمامی این کمک ها به مردم فقیر و نیازمند آلمان میرسید.


جالبه بدونید دولت نازی آلمان برای کمک های بیشتر، اموال و پول های افرادی که به دشمنان کمک میکردن یا به عنوان جاسوس دستگیر میشدن رو  هم به عنوان کمک به مردم فقیر میداد.دستاوردهای پیشرفته هیتلر


اتوبان!!!


درسته که اتوبان توسط هیتلر اختراع نشد، ولی هیتلر کسی بود که از ایده کشیده شدن اتوبان در سرتاسر آلمان استقبال کرد و یکی از بزرگترین اتوبان های دنیا رو در سرتاسر آلمان ساخت!

این حمایت های هیتلر در واقع انقلابی در صنعت حمل و نقل به وجود آورد، بخاطر اینکه در اون زمان کمتر کشوری از این سیستم استفاده میکرد!


جالبه بدونید که بعد از هیتلر، صدها کشور دیگه از جمله آمریکا و بریتانیا از هیتلر تقلید کردند و شروع به ایجاد اتوبان به روش هیتلر شدن!!!
قابل ذکره که هیتلر نه تنها با ایجاد اتوبان در آلمان سیستم حمل و نقل رو متحول کرد، بلکه در اون زمان با به کار گیری 100.000 کارگر آلمانی بیکار سطح بیکاری رو به شدت در آلمان کاهش داد و کمک زیادی به اقتصاد آلمان نازی کرد.

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد