X
تبلیغات
رایتل
چهارشنبه 20 بهمن 1389 @ 18:36

SMS هایی که خود را نابود می کنند

برنامه نرم افزاری جدیدی عرضه شده است که می تواند SMS های ارسال شده را پس از یک دوره مشخص از تلفن همراه فرستنده و گیرنده پیام پاک کرده و به این ترتیب از کپی شدن و یا ارسال مجدد آنها جلوگیری کند.

 

این برنامه جانبی را که چهار تاجر لس آنجلسی از اول فوریه 2010 عرضه کرده اند تاکنون در حدود نیم میلیون بارگذاری داشته است.

Tigertext

این نرم افزار که TigerText نام دارد در پی اینکه مشاهده شد افراد مشهور در تلاش برای مخفی نگه داشتن زندگی شخصی هستند توسعه داده شده است. به طوری که تاکنون از مدیرعاملان بیمارستان ها تا نمایشنامه نویسان و بانکداران این نرم افزار را بارگذاری کرده اند.

برای استفاده از TigerText هم فرستنده و هم گیرنده باید این نرم افزار را داشته باشند. این برنامه جانبی برای تلفن های همراه آی- فن، آندروئید و بلک بری به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. سایر مصرف کنندگان و شرکت های صنعتی نیز می توانند با پرداخت ماهانه 10 دلار از این نرم افزار استفاده کنند.

Tigertext

این نرم افزار علاوه بر حذف پیام های ارسال شده می تواند فیلم ها، عکس ها و پرونده های ارسال شده را هم پس از یک دوره زمانی از 60 ثانیه تا یک ماه بعد به انتخاب خود کاربر پاک کند.

این نرم افزار به طور کامل پیام ارسال شده را از سرور پاک می کند و بنابراین بازیابی آنها امکانپذیر نیست. به این ترتیب ردیابی پیام های ارسال شده افرادی که به هر دلیل تحت تجسس قرار دارند وجود ندارد.

Tigertext

TigerText تازه ترین نرم افزاری است که در بازار مبارزه با ردیابی ارتباطات ارائه شده است.

براساس گزارش وال استرتیت ژورنال، بسیاری از شرکت های فیلمسازی در هالیوود و بسیاری از بیمارستان ها این سرویس را برای کارکنان خود فعال کرده اند.
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد